Упътване до адрес:
Предложен маршрут:  
Описание
CISCO оптичен модул Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver - MGBLH1Гигабитовите връзки са много по-производителни сравнение с 10 и 100 MB. MGBSX1 Gigabit SX Mini-GBIC SFP модул предлага много по-големи възможности за по-висока скорост на мрежата посредством оптични кабели
  • Повишава възможностите на съществуващите мрежово устройства
  • Подобряв а нивото на свързаност и надеждност
  • Лесна инсталация и поддръжка
  • Позволява свързаност от 1000 Mbps 
  • 1310 nm, Едномодово влакно (singlemode)
  • Максимална дължина на кабела: 40 km
  • Размер: 13.4 х 8.5 х 55.7 мм; 
  • 1 година гаранция
Продукт известен още и като MGBLH 1
Мнения
Задайте въпрос

Данните и цените за продуктите предлагани от нашите партньори служат за напътствие и обща информация. Моля, преди покупка проверете дали съответстват на публикуваните данни от сайта на магазина или производителя. За евентуалните неточности и грешки не носим отговорност.

^